Ceturtdiena, 18.augusts

Arī šodien Mēness gandrīz visu dienu pavadīs Ūdensvīra zīmē, un šodien pulksten 12:27 ir precīzs Pilnmēness, izgaismojot un meklējot līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, savu unikālo talantu demonstrēšanu un kopības sajūtu ar kopīgajām interesēm, savas personības izcelšanu un saplūšanu ar kolektīvu, mīlestības došanu un pieņemšanu. Kā jau Pilnmēnesī, emocionālais fons ir sakāpināts, bet caur Ūdensvīra zīmi tas var dot papildus emocionālo nemieru, iekšējās prāta spēles un t.s. smadzeņu pārkaršanu. Ja kādam nervi tādi pašvakāki, tad laikus iemācāmies skaitīt līdz 10 rāmi un lēnām, jo paša prāts un nervu sistēma  šodien būs īpaši jūtīgas. Varam būt revolucionāri noskaņoti, nervozi. Nekas no vecā vairs var nederēt. Viss jāmaina ar joni un tūlīt. Varam izspēlēt ko spontānu un negaidīti pārsteigt paši sevi. Nu jāsavācās, rīt jau būs cita diena.

Jau no pulksten 19:35 Mēness pāries sapņainajā Zivju zīmē, pastiprinot mūsu jūtīgumu un empātiju. Lielu nozīmi spēlēs intuīcija, lai gan tā var arī maldināt. Vakars nav piemērots attiecību skaidrošanai, jo būsim ārkārtīgi ievainojumi un tas var beigties ar asarām.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!