Ceturtdiena, 11.augusts

Arī šodien Mēness vēl atradīsies Skorpiona zīmē, tikai pašā vakarā pārejot pie Strēlnieka. Lielā mērā varam sekot iepriekšējās dienas norādēm, tomēr diena solās būt vēl aktīvāka un intensīvāka. Labi veiksies fiziskais darbs, diena lieliski piemērota sporta nodarbībām un sacensībām. Vēlēsimies izaicināt gan sevi, gan citus, ķert adrenalīnu, pārvarēt šķēršļus. Nu tikai uzmanīgi, pārgalvībai ir arī savas ēnas puses. Varam viegli kādu aizskart ar savu rīcību un uzvedību, varam kļūt arī rupji un netaktiski. Tomēr šodien pie mums var atnākt lielas iespējas, varam saņemt vērtīgu padomu un iespējas paplašināt savu redzesloku. Daži plānos ceļojumu, kamēr citi pieteiksies kādos kursos vai tālākmācību programmā.

No pulksten 20:25 Mēness jau būs Strēlnieka zīmē un pasaule šķitīs mazliet optimistiskāka, drošāka un cerību pilna. Vienīgi jāuzmanās, lai ar savu iedvesmu un aizrautību nenomāktu citus.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!