Trešdiena, 6.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs karaliskajā Lauvas zīmē, ļaujot vairāk uzmanības veltīt sev un savam priekam. Laba diena, lai radītu pareizu pirmo iespaidu, apburtu savu mīļoto vai paceltos priekšniecības acīs. Diena piemērota dažādu prezentāciju un uzstāšanās rīkošanai, radošajām aktivitātēm, kā arī krāšņu pasākumu apmeklējumam. Varam kalt tālejošus plānus un sekot to izpildei. Būsim romantiski noskaņoti, tādēļ aicināsim savas pusītes un randiņu vai sarīkosim romantisku tikšanos sveču gaismā. Bērni var prasīt īpašu uzmanību no vecākiem, tādēļ šodien ieteicams vairāk laika pavadīt ar viņiem.

Ēdienkartē svarīgi atcerēties to, kas vislabāk padodas gatavošanai, savu firmas ēdienu, lai varam cienāt citus un saņemt uzslavas. Ļoti gaidīsim novērtējumu no sev emocionāli tuviem cilvēkiem. Tomēr dažas lietas šodien var kavēties, tādēļ apbruņosimies ar pacietību. Viss būt, bet savā laikā 🙂

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!