Trešdiena, 27.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs mierīgajā un nosvērtajā Vērša zīmē. Dienas emocionālais fons būs harmonisks, ir laiks padomāt par sevi un savām ērtībām, savu labumu, jāzina tik, ko vēlamies. Labi strādās intuīcija. Ja mums ir atvaļinājums, tad relaksējoša pastaiga gar jūru vai patīkamas mūzikas klausīšanās būs tieši tas, kas vajadzīgs. Diena piemērota mierīgai un nosvērtai rīcībai, kā arī materiālo jautājumu risināšanai. Labi izpratīsim nākotnes perspektīvas, tomēr labāk veiksies tie darbi, kas prasa to novešanu līdz galam, jo Mēness ir dilstošs, laiks padomāt par kopsavilkumu. Un, protams, baudām, jo Mēness caur Vērša zīmi ļauj baudīt to, kas pašam patīk – mīlestību, garšīgu ēdienu, skaistas lietas, mūziku, mākslu.

Ēdienkartē varam izjust palielinātu apetīti, jo Mēness naktī uzsāka pēdējo ceturksni un līdz pulksten 9:00 ir “neēdamais” laiks. Šodien dosim priekšroku tam, ko saucam par kārtīgu ēdienu, vislabāk maltīti pagatavot pašiem, izvēloties kvalitatīvus lauku produktus no zināma saimnieka.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!