Trešdiena, 20.jūlijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Ūdensvīra zīmei, rosinot mūs aktīvāk iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs. Izjutīsim vēl šīs nakts Pilnmēness laiku, bet pamazām tas dienas laikā mazināsies un rīt jau būs pavisam labi. Varam uzņemties kādus kopīgos pienākumus darbā, kaut ko organizēt tādu, kur kopējais labums ir viesiem. Varam iesaistīties kādos jaunos kolektīvos vai interešu grupās. Tomēr lietas var kavēties un neiet tik ātri, paši varam ko nokavēt. Ja kas pārrunājams, tad to labāk atstāt uz citu dienu, jo grūti būs vienoties par kaut ko.

Ēdienkartē laiks eksperimentiem. Daži šim jautājumam pieies gandrīz no zinātniskā viedokļa, pētot produktu ķīmisko sastāvu, kaloriju skaitu u.t.t.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!