Trešdiena, 13.jūlijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Skorpiona zīmei, liekot mums izbaudīt intensīvas sajūtas. Lai gan dienas emocionālais fons ir labvēlīgs, tomēr Mēness Savienojums ar Lilitu, var vilināt pakļauties dažādiem kārdinātājiem, tiekties noplūkt aizliegto augli. Šodien labāk saskatīsim zemtekstus un slēpto, starp rindiņām rakstīto informāciju. Saistīs dažādi izaicinājumi, savu iespēju robežu testēšana. Labi strādās intuīcija, vēlme saskatīt mājienus un slēptās zīmes. Baudu sagādās labas mūzikas klausīšanās, meditācija, iedziļināšanās dažādās lietās.

Arī ēdienkartē vēlēsimies izbaudīt piesātinātos toņus. Var būt vēlme sākotnējos produktus pārveidot līdz nepazīšanai to gatavošanas procesā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!