Svētdiena, 31.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, pievēršot lielāku uzmanību mūsu emocionālajai pasaulei un liekot ieskatīties savās dvēseles dzīlēs. Būsim mazliet sapņotāji un lielu nozīmi spēlēs mums tuvie un mīļie cilvēki. Viņu tuvumā arī jutīsim to drošības sajūtu, kas mums šodien tik ļoti būs vajadzīga. Ģimenes cilvēkiem šī ir īsta ģimenes kopā būšanas diena, bet brīvie var ļauties sapņainam un ilgpilnam noskaņojumam. Derēs rāma pastaiga gar jūru vai ģimenes atpūta pie ūdeņiem, dažiem mieru sagādās iemīļotā mūzika, laba diena meditācijai. Mākslinieciskām dvēselēm skaists radošās domas lidojums un neiztikt arī bez kādas kaislības dzirksts.

Ēdienkartē pieturēsimies pie tradicionālās izvēles, kāda nu kuram tā ir. Vislabāk garšos tas, ko paši mājās pagatavosim. Eksperimentiem šodien nav laba diena, jo kuņģis ir jūtīgs un nevajadzētu to izaicināt.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!