Svētdiena, 3.jūlijs

Mēness dienas lielāko daļu vēl pavadīs Dvīņu zīmē un šajā laikā ir tukšais periods. Lielisks laiks vieglām sarunām par viskautko, humora dzirkstij un atpūtai svaigā gaisā. Šis laiks piemērots jau ierasto darbu pabeigšanai un esošo jautājumu sakārtošanai.

No pulksten 16:20 Mēness pāriet ģimeniskajā un mājas mīlošajā Vēža zīmē. Mēness ir pavisam vecs un gatavojas rītdienas Jaunmēnesim pulksten 14:02. Vislabāk vakaru pavadīt ģimenes lokā vai tur, kur esam pieraduši, kur jūtamies drošībā un pasargāti. Varam piedzīvot intuitīvas atklāsmes un vēlmi rūpēties par sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

No rīta ēdienkartē izvēlēsimies kaut ko pavisam vieglu. Ēdīsim mazām porcijām un pa drusciņai. Pēc pulksten 16:20 labprāt stāsimies pie plīts un pagatavosim ko sen pārbaudītu, to, kas garšo mūsu mīļajiem, tādā veidā atklājot savu mīlestību un rūpes par viņiem.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!