Svētdiena, 17.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, liekot padomāt par nākotnes perspektīvām, rosinot paplašināt savu redzesloku, iespējams, pieteikties kādos kursos vai skolās. Dienas emocionālais fons ir pozitīvs, lai gan mazliet spridzeklīgs. Ar sajūsmu pavilksimies uz trakām idejām un ļausimies saviem spontānajiem impulsiem. Patiks viss jaunais un progresīvais. Skats būs vērsts nākotnē. Varam iegādāties kaut ko no elektronikas, daži visu dienu pavadīs internetā. Šī diena nav domāta vientulībai. Jāsatiek draugi, jādiskutē par aktualitātēm, jāiesaistās sabiedriskos pasākumos.

Ēdienkartē saistīs kas jauns un neparasts, iespējams no Austrumu virtuves. Priekšroku dosim ceptam un grillētam. Vēlēsimies iegūt jaunus iespaidus.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!