Svētdiena, 10.jūlijs

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Jaunavas zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 11:32 Mēness pāriet diplomātiskajā Svaru zīmē, rosinot mūs vairāk domāt par kopīgo labumu un harmoniju ikvienam. Svarīgi kļūs saskaņot savas darbības ar citiem, lai neviens nejustos apgrūtināts vai neievērots, būsim gatavi iet uz kompromisiem, lai panāktu abpusēji izdevīgas vienošanās. Labs laiks pirkšanai un pārdošanai, jo Svari ļauj saskaņot intereses. Lai gan dažas lietas var kavēties un neiet tik raiti, tomēr veiksies tie darbi, kas tiks rūpīgi apdomāti un veikti pēc plāna. Varam apciemot vecākus, labs kontakts ar priekšniecību, autoritātēm un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Ēdienkartē lielu nozīmi piešķirsim maltītes ārējam izskatam. Gribēsim visu saskaņot un glīti noformēt. Skaisti trauki, kristāla glāzes un pieskaņots galdauts ievērojami uzlabos noskaņojumu. Laba diena, lai runātu par attiecībām vai sakārtotu tās.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!