Sestdiena, 9.jūlijs

Arī šodien Mēness būs Jaunavas zīmē, pievēršot mūsu uzmanību praktiskajiem ikdienas darbiem un darbiņiem. Vēl labāk, ja tos var savienot ar atpūtu un jautru draugu kompāniju, piemēram, sarīkojot kādu talku vai kopīgus labiekārtošanas pasākumus. Dienas emocionālais fons ir harmonisks, kā radīts aktīvai atpūtai un sakārtošanas darbiem. Redzēsim nianses, kas paveicamas, lai padarītu mūsu ikdienu ērtāku. Brīnišķīgs laiks patīkamām sarunām un savu labāko īpašību izcelšanai. Pirkumi būs gan praktiski, gan lietderīgi, gan par saprātīgu cenu. Sarunas ar draugiem uzlabos garastāvokli.

Ēdienkartei pieiesim ar praktisku piesitienu. Viss būs sabalansēts, pēc grafika un lietderības. Spēsim noformēt galdu gan ekonomiski, gan skaisti.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!