Sestdiena, 30.jūlijs

Arī šodien Mēness skries cauri Dvīņu zīmei, liekot mums kļūt ziņkārīgākiem un interesēties par notikumiem tuvākajā apkārtnē. Daudz jaunu ideju un spridzeklīgs noskaņojums. Var būt liela skraidīšana vai braukāšana šurp turp netālu. Gribēsim tikties ar draugiem, iziet ārā jautrā kompānijā, čatot internetā un rakstīt epastus, vienvārdsakot izjutīsim kā dzīve kūsā. Tomēr svešus padomus no malas nevēlēsimies pieņemt un var gadīties, ka kļūstam pavirši. Diena nav piemērota dziļai filozofijai, bet gan priekam, līksmībai un jautrai kopā būšanai. Ideāli, ja varam organizēt aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Jāmāk atpūsties un izklaidēties ar vieglumu un prieku!

Ēdienkartē pie tik aktīvas rosības labāk izvēlēsimies ko vieglu un gaisīgu. Varam arī aizmirst paēst, ja būsim aizrāvušies ar ko interesantu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!