Sestdiena, 23.jūlijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē, mudinot mūs peldēt pa straumei un atslābināties. Diena vairāk piemērota atpūtai, meditācijai vai lietām, kas prasa iedziļināšanos. Derēs rāma pastaiga gar jūru, dažādi atpūtas pasākumi, kuros varam justies ērti un komfortabli. Nevēlēsimies iespringt ne uz ko, tomēr labi raisīsies domas lidojums un mākslinieciskie talanti. Traucēt var vienīgi rozā brilles, pašu radītas ilūzijas vai vienkārši sakāpinātas cerības un gaidas. Diena nav piemērota lietišķu jautājumu risināšanai, jo galveno lomu spēlēs pašu subjektīvā attieksme. Gribēsim balles un svinības vai vienkāršu pasēdēšanu pie laba vīna.

Ēdienkartē vadīsimies pēc sajūtām. Dažiem būs palielināta apetīte, tomēr jāatzīst, ka Mēness ir dilstošs, tādēļ pāris liekas kūkas labumā neies 🙂

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!