Sestdiena, 2.jūlijs

Arī šodien Mēness virpuļos cauri Dvīņu zīmei, mudinot mūs būt ziņķārīgiem un vairāk sarunāties savā starpā. Dažiem var sanākt liela braukāšana, tomēr viss interesantākais noris tepat, tuvākajā apkaimē. Varam piezvanīt māsai vai brālim, ciemoties tepat pie kaimiņiem vai risināt kādas atliktas lietas ar viņiem. Var aktualizēties kādas nometnes pusaudžiem vai kādi kursi pašiem. Daži ķersies klāt sen atliktajiem rakstu darbiem, tomēr vislabāk šo laiku pavadīt pie dabas svaigā gaisā. Dienas galvenais risks – joprojām pārpratumi komunikācijā, kam par pamatu ir paviršība vai pārāk dzīva iztēle. Tas pats attiecas arī uz autovadītājiem – skatieties uz ceļu un nerisiniet citas lietas pie stūres! Var viegli aizsapņoties, jo domām šodien patiks lidināties mākoņos vai kaut kur aizpeldēt 🙂

Ēdienkartē izvēlēsimies ko vieglu, gaisīgu un ātri apēdamu. Vislabāk maltīti ieturēt jautrā draugu kompānijā. Alkoholam šodien kategorisks NĒ.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!