Sestdiena, 16.jūlijs

Arī šodien Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, tomēr šodien domas lidojums un tālās perspektīvas redzējums tiks ielikts praktiskā un realizējamā gultnē. Dažus filozofus tas reāli piezemēs, tomēr citiem – palīdzēs sakārtot nākotnes plānus skaidri, praktiski un vēsu prātu. Dienas emocionālais fons ir saspringti atturīgs. No vienas puses alksim pēc mīļuma un romantikas, no otras – vai nu baidīsimies to izrādīt vai nesaņemsim īsti to, ko gaidām. Mums var traucēt arī nereālas vēlmes un cerības, pārspīlēts skats uz lietām. Arī pārāk liels optimisms var traucēt pamanīt kādus būtiskus sīkumus.

Lai vai kā, alkohols nepalīdzēs, lai gan var uznākt depresīvi mirkļi, un šodien tiešām labāk atturēties. Rīta pusē varam izjust apetītes trūkumu, lai gan šodien iespējamas ari galējības ēšanas paradumos. Vēlēsimies nobaudīt ko jaunu, dosim priekšroku visam ceptajam un grillētajam. Patiks pievienot maltītei kādu jaunu, interesantu garšvielu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!