Pirmdiena, 4.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, vēršot mūsu galveno uzmanību uz ģimenes vērtībām. Rīta pusē vēl vecs Mēness, bet no pulksten 14:02 – sākas Jaunais Mēness cikls Vēža zīmē, ļaujot lolot cerības par siltu, drošu un emocionāli piepildītu ģimenes ligzdiņu vai mājvietu, kurā atrasties. Ja rīta pusē vēl varam pārskatīt iepriekšējā Mēness ciklā rakstītās vēlēšanās un izdarīt kādus secinājumus, tad no pulksten 14:02 – laiks sarakstīt savas domas un cerības attiecībā uz jauno Mēness ciklu.

Ko tad vēlēties, atbilstoši Vēža zīmes enerģētikai? Tie ir jautājumi, kas saistīti ar drošību un emocionālo komfortu, emocionālo piepildījumu un sapratni, siltām, mīļām un tuvām attiecībām ģimenē, mātišķumu, tai skaitā attiecībām ar mammu. Tie ir mājokļa jautājumi, drošības sajūta mājās. Tie ir jautājumi, kas skar dzīves pamatus, tās dziļumus, tai skaitā tos , kas paslēpti zemapziņā. Tā ir atbrīvošanās no mūsu slēptākajām bailēm, nedrošības sajūtas, ieskaitot bailēm no nākotnes un nezināmā, bailēm ko mainīt savā dzīvē un vēlmi atgriezties pie vecā un ierastā (jo Vēzītis rāpo atpakaļ). Tās ir rūpes un gādība par sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, saimnieciska, ģimeniska jautājumu risināšana.

Veselības ziņā Vēža zīme pārvalda kuņģi, aizkuņģa dziedzeri, krūtis (un sievišķos bērnu radīšanas orgānus), vēderu. Varam vēlēties kādus uzlabojumus ar šīm sfērām saistītajos veselības jautājumos.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!