Pirmdiena, 25.jūlijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē, liekot mums kļūt aktīvākiem, bet arī impulsīvākiem. Laba diena, lai plānotos darbus paveiktu ātri un bez aizķeršanās. Visu vajadzēs tūlīt un tagad, jebkura kavēšanās (kas starp citu varētu arī būt) vienkārši tracinās. Tomēr labi veiksies visādi sarunāšanas un saskaņošanas darbi, iespējams ātri par kaut ko vienoties, noslēgt abpusēji izdevīgu līgumu. Vakarpusē jāizvairās no nepazīstamām, apšaubāmām vietām. Var būt izaicinošs noskaņojums.

Ēdienkartē derēs viss, kas ātri un viegli pagatavojams. Vispār jau gatavot būs slinkums, ja nu vienīgi ātri ko uzcept vai vispār nopirkt jau gatavu. Patiks maltītei pievienot asas garšvielas.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!