Pirmdiena, 18.jūlijs

Šodien būsim diezgan konservatīvi noskaņoti, jo Mēness būs Mežāža zīmē. Varam kalt ilgtermiņa plānus, risināt jautājumus ar priekšniecību un valsts iestādēm, kā arī labi saprasties ar vecāka gadagājuma cilvēkiem.  Būsim godkārīgi un šodien savas emocijas paturēsim pie sevis, jo tās var traucēt skaidru un uz faktiem balstītu lēmumu pieņemšanai. Varam risināt jautājumus ar celtniekiem, apsvērt karjeras perspektīvas, kā arī profesionālās izaugsmes iespējas. Tomēr derētu ieklausīties arī savā intuīcijā, tā daudz ko pateiks mums priekšā, kā arī spēsim saskatīt citu slēpto motivāciju un var uznākt vēlme manipulēt ar citiem.

Ēdienkartē būsim diezgan askētiski. Lieliska diena, lai spētu pieturēties pie ēšanas plāna vai diētas, ja vien tāds mums ir. Ēdīsim to, kas ir pareizi vai to, kas ieplānots. Arī uz veikalu vislabāk ir doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!