Pirmdiena, 11.jūlijs

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Svaru zīmei, nesasteidzot lietas, pat mazliet šo to kavējot. Rīts sāksies lēnām, ar apdomu, taču plānotie darbi pamazām ies uz priekšu. Varam sadarboties ar celtniekiem, apsvērt šādus tādus remonta darbus, labs kontakts ar vadību un priekšniecību. Daži kārtos lietas valsts iestādēs, kamēr citiem ir iespējas saņemt vērtīgu padomu no kāda vecāka gadagājuma cilvēka. Jo vairāk uz pēcpusdienu, jo grūtāk būs izdarīt tā, lai labi justos visi. Var būt grūtības sevi parādīt no tās labākās puses, liksies, ka citi cenšas uzspiest mums savu gribu. Bet, iespējams, paši kļūstam pārāk valdonīgi un kontrolējoši.

Varam izjust palielinātu apetīti. Tie, kuri ievēro atslodzes laikus pēc Mēness fāzēm, tad šodien tas būs no pulksten 21:51 vakarā līdz 9:51 rītdien.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!