Piektdiena, 8.jūlijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Jaunavas zīmei, pievēršot mūsu uzmanību visādiem praktiskiem sīkumiem un niansēm. Patiks mūsu dvēselei sakārtota vide un sakārtota sistēma ap mums. Tomēr dienas emocionālais fons diemžēl ir saspringts, tādēļ varam izrādīt ne tās labākās īpašības, kā piemēram, pārlieku piekasīgumu citu paveiktajam, mūs var tracināt salīdzinoši nebūtiski sīkumi, kurus citos apstākļos nebūtu pamanījuši. Varam ar kaut ko pārcensties vai neizdarīt līdz galam. Aktualizēsies tādas tēmas kā veselības profilakse, dienas plānu pārskatīšana vai četrkājainie draugi var pieprasīt papildus rūpes. Nelabprāt pakļausimies citu uzspiestai kārtībai, tomēr pašiem būs neskaidras nojautas par to, ko tad īsti vēlamies. Tomēr šis ir labs laiks meditācijai, kāda koncerta apmeklējumam vai vienkārši mūzikas klausīšanās nomierinās nervus.

Varam izmēģināt jaunu diētu, pamēģināt ko pagatavot pēc ieteiktas receptes un ieviest jaunu kārtību virtuvē. Kuņģis un zarnu trakts šodien jūtīgs, būtu vēlams atturēties no miltu produktiem, jo tie veicina vēdera uzpūšanos. Alkoholam kategorisks nē.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!