Piektdiena, 22.jūlijs

Dienas pirmo pusi Mēness vēl pavadīs Ūdensvīra zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 11:36 Mēness pāriet sapņainajā un jūtīgajā Zivju zīmē, ļaujot vairāk sekot savai iekšējai balsij un labāk izprast apkārtējos. Šodien vairāk sekosim savai intuīcijai, nekā balstīsimies uz faktiem. Tomēr jātur roka uz pulsa, jo intuīcija un iedomas mūs dažkārt var aizvest pavisam citā virzienā. Labprāt atbalstīsim citus, jo sajutīsim to noskaņojumu, piedāvāsim savu palīdzību un atbalstu un tā ir iespēja to visu saņemt arī pašiem. Laba diena visām radošajām aktivitātēm, mākslinieciskajām izpausmēm, taču arī vilinās bohēmas dzīve un aizmiršanās citā realitātē. Jo tuvāk vakaram, jo vairāk mums nepatiks, ka kāds mums norāda kā ir pareizi vai nepareizi, kā patiesībā pieklātos un kādus noteikumus un normas neesam ievērojuši. Daži var izjust neērtības sajūtu no citu pārāk lielās emocionālās atklātības.

Ēdienkartē varam arī nezināt ko īsti vēlamies. Visticamāk, pielāgosimies apkārtējo gaumei un noskaņojumam produktu izvēlē. Vairāk vilinās kas salds. Tā kā būs pastiprināta vēlme aizmirsties, tad alkoholam šodien ir īpaši neprognozējama ietekme, tādēļ labāk no tā atturēties.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!