Piektdiena, 1.jūlijs

Dienas pirmajā pusē līdz pulksten 14:44 Mēness vēl rāmi laiskosies pa Vērša zīmi, pacietīgi gaidot darba dienas beigas 🙂 Derēs visi tie ierastie un praktiskie darbiņi, kas padara mūsu dzīvi ērtāku un pašsajūtu – labāku.

No pulksten 14:45 Mēness pāriet ziņkārīgajā un fiksajā Dvīņu zīmē, liekot mums atdzīvoties un paskatīties visapkārt. Varam tikties ar draugiem, uzzināt ko jaunu, piezvanīt kādam, sarunāties, čatot un visādi citādi būt on-lainā ar visu pasauli. Tomēr uz vakarpusi komunikācijā var ieviesties kļūdas un pārpratumi, noskaņojums dažiem kļūs pavisam melanholisks ar vēlmi noslēgties un norobežoties. Alksim maiguma un sapratnes no pašiem tuvākajiem. Lai vai kā, tomēr šodien ļoti jāuzmanās, lai nemaldinātu sevi ar ilūzijām, ko sniedz alkohols. Mēra sajūtas nebūs.

Ja rīta pusē dosim priekšroku kaut kam ierastam un klasiskam, tad pēcpusdienā, ja vispār atcerēsimies paēst, tad izvēlēsimies vieglu, satvisku pārtiku. Vislabāk ēdienu baudīt mazām porcijām.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!