Otrdiena, 5.jūlijs

Arī šodien lielāko dienas daļu Mēness pavadīs Vēža zīmē. Ja vēlamies uzsākt ko jaunu, tad vislabāk to izdarīt līdz pulksten 9:29. Tāpat kā vakar, arī šodien uzmanības centrā ir mājas un ģimenes, kā arī personīgās drošības un pasargātības sajūta. Vēlēsimies rūpēties par kādu, bet, iespējams, tie esam paši, par kuriem jāļauj parūpēties. Būsim aktīvi savās emociju izpausmēs un spēsim tās atklāt pareizā laikā. Dažus vilinās ūdens sporta veidi, tomēr jāuzmanās, lai nekļūtu pārgalvīgiem, jo iespējamas traumas. Jāievēro piesardzība uz ceļiem, kā arī darbojoties ar jebkura veida elektroierīcēm. Iespējami neparedzami emociju izvirdumi un dažiem tā vien šķitīs, ka šodien pacietība tiek īpaši pārbaudīta ar dažādām negaidītām situācijām.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, pie kā esam pieraduši. Rūpes par saviem mīļajiem labprāt izrādīsim caur garšīgi pagatavotu maltīti. Šodien eksperimentiem ar ēdienu nav vietas, jo kuņģis ir jūtīgs. Ar prieku baudīsim to, kas mums garšoja bērnībā.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!