Otrdiena, 26.jūlijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Auna zīmē un savienojumā ar trakulīgo Urānu veidos pavisam spridzeklīgu noskaņojumu. Būsim gatavi ne tikai inovācijām, bet revolūcijai uz līdzenas vietas. Visu vajadzēs ātri un tūlīt, būsim impulsīvi un neapdomīgi, tomēr iniciatīvas bagāti un enerģiski. Vairāk domāsim par sevi un to, ko vajag padarīt, būsim vairāk darītāji, nekā domātāji. Bet nekas, ja kaut kas noies greizi, ar tādu pašu skubu varam mesties to salabot.

No plkst 18:39 Mēness ieies prātīgajā un nosvērtajā Vērša zīmē, liekot mums piezemēties un padomāt par dzīves baudīšanu. Vairāk domāsim par uzkrājumiem un ērtībām, bet ar tādu praktisku zemes cilvēka piesitienu. Lielu lomu spēlēs patīk/nepatīk subjektīvais vērtējums.

Ēdienkartē no rīta izvēlēsimies ko ātri apēdamu, bet vakarpusē būsim gatavi paši stāties pie plīts, ieguldīt darbu gatavošanā, lai pēc tam visu lēnām un ar baudu notiesātu. Varam izjust palielinātu apetīti. Tie, kuri ievēro atslodzes laiku pēc Mēness Kalendāra, tie ir no 21:00 (26.jūlijā) līdz 9:00 27.jūlija rītā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!