Otrdiena, 19.jūlijs

Arī šodien Mēness pavadīs Mežāža zīmē un mēs jau skaidri jutīsim tuvojošā Pilnmēness ietekmi (precīzs aspekts būs naktī, pulksten 1:56). Rīta pusē emocionālais fons būs harmoniskāks, nekā tuvojoties vakaram. Varam risināt jautājumus valsts iestādēs, sakārtot un būvēt tālākos plānus. Labāka saprašanās būs ar priekšniecību un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Varam dot un lūgt padomu, labi risināsies darāmie darbi un viss, kas ieplānots. Varam apdomāt nākotnes perspektīvas un ceļojumu iespējas. Laba diena sporta nodarbībām. Uz vakarpusi gan jutīsim tādu kā satracinājumu, negribēsim pieņemt neko jaunu, bet turēsimies pie vecā. Dzīvosim pagātnes atmiņās un neko negribēsim mainīt.

Dienas laikā varam izjust palielinātu apetīti, lai gan Mēness caur Mežāža zīmi piešķir askētismu ēšanas ieradumos. Ja rīta pusē vēl spēsim ievērot kādu režīmu, tad uz vakarpusi iespējamas šādas tādas galējības. Neēdamais laiks tiem, kas ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm ir no pulksten 13:56 šodien līdz 13:56 rītdien.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!