Otrdiena, 12.jūlijs

Arī šodien Mēness atradīsies Svaru zīmē, cenšoties balansēt un noturēt līdzsvaru. Dienas emocionālais fons ir saspringts un tā vien šķiet, ka mūsu pacietība un vēlme dzīvot mierā un saticībā tiek krietni vien pārbaudīta. Tas nekas. Būs citas dienas, kuras būs jaukākas, bet šodienas galvenais uzdevums ir neļauties provokācijām un tam, lai kāds spētu mūs izsist no līdzsvara. Jāpiedomā pie vārdiem, ko runājam, jo tie var būt pārāk emocionāli, vai tieši otrādi – pārāk formāli un sausi, jāpadomā par to kā mūs redz citi, jo iekšējās sajūtas var nesakrist ar ārējo. Negribēsim pieņemt neko jaunu, negribēsim neko mainīt. Ieteicams atturēties no lielākiem pirkumiem.

Ēdienkartē lielu nozīmi piešķirsim maltītes noformējumam un ārējiem apstākļiem. Eksperimentiem ar ēdienu atstāsim citas dienas. Gribēsim kaut ko klasisku. Rīta pusē iespējama palielināta apetīte.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!