Izlūkošanas darbi un aizmuguriskie gājieni beigušies. Varam doties tālāk

Par Marsu, protams, 🙂 zem linka. Mans raksts Delfu Orākulam: http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/47615947_astrologe-izlukosanas-darbi-un-aizmuguriskie-gajieni-beigusies-varam-doties-talak

Jau kopš 26. jūnija pamazām jutām, ka darbi vairs neiet tik raiti uz priekšu, kaut kas kavējas un ievelkas, jāpārvar kādas neredzamas šķēršļu joslas. Kas notiek? Cik ilgi tas tā var turpināties? Astrologiem atbilde ir vienkārša: enerģijas un kara dievs Marss samazina savus apgriezienus, mobilizējas un koncentrē spēkus (bremzējas savā retrogrādajā kustībā), lai no 30. jūnija mainītu kustības virzienu un ar kaujas saucieniem dotos uzbrukumā.

Ja esam pārskatījuši savus nepadarītos darbus, izdarījuši zināmas korekcijas, iedziļinājušies tajā, ko patiesībā vēlamies darīt, un izdarījuši pareizos secinājumus, tad tagad ir laiks doties tālāk. Marss sava virziena maiņas brīdī ir labās attiecībās ar citām planētām, kas liek cerēt, ka mūsu pārdomas būs sevi attaisnojušas, lai tagad varētu rīkoties.

Līdz pat 16. jūlijam mums būs labvēlīgs laiks, lai veidotu jaunas attiecības vai kvalitatīvi mainītu jau esošās, spētu par visu vienoties, slēgt līgumus, saskaņoties, kā arī izlīgt. Pamazām šai labvēlīgajai planētu kombinācijai pievienosies Saule un Merkurs, solot parādīt sevi no tās labākās puses, atrast pareizos vārdus pareizajā laikā, kā arī lieliski tikt galā ar dokumentiem.

Arī Jaunmēness laikā 4. jūlijā Marss veido harmoniskas saites ar veselu planētu buķeti, solot emocionāli piesātinātu, taču harmonisku notikumu attīstību.

Lai gan šis ir brīnišķīgs laiks enerģiskai un aktīvai darbībai, tomēr būs dienas, kad ar savu trāpīgo un aso rīcību varam kādu aizvainot līdz pat asarām, tādēļ padomāsim par iejūtību 30. jūnijā, 7., 15., 22. un 28. jūlijā.

24.- 29. jūlijā ļoti jāpiedomā pie izteiktajiem vārdiem, var rasties vēlēšanās tīši aizskart, ievainot, iedzelt ar vārdiem. Būs grūtības saprasties, un šai planētu kombinācijai pievienosies aizvainojumi, netaisnības un pāridarījuma sajūta, kā arī vēlme atriebties.

Lai gan kopš savas virziena maiņas Marss pārsvarā veidos harmoniskas attiecības, tomēr jāatceras, ka ar Skorpiona zīmi nekas nav tā, kā izskatās. Tikai vērīgākie spēs saskatīt rīcības patiesos motīvus un novērtēt apstākļus. Dzelonis vienmēr gatavībā katram gadījumam. Upuri var izrādīties uzbrucēji, savukārt uzbrucēji – ievainoti zvērēni, kas, paslēpušies alās, laiza savas rētas. Suns var riet nevis tādēļ, ka grasās uzbrukt, bet gan aiz bailēm. Un kurš būs tas, kas varēs pateikt, kā ir patiesībā?