Ceturtdiena, 7.jūlijs

Arī šodien Mēness atradīsies Lauvas zīmē, mudinot mūs uz romantiskām noskaņām. Būs vēlēšanās paspīdēt citu acīs un izcelties, tādēļ varam rīkot prezentācijas, uzstāšanās u.c. publiskas aktivitātes, kurās nepieciešams sevi parādīt no tās labākās puses. Arī paši labprāt apmeklēsim pasākumus, teātri vai kādu ballīti. Būsim azartiski noskaņoti, īpaši, ja esam jau noskatījuši savu otru pusīti. Tiem, kuriem sava pusīte jau ir, droši atsvaidziniet romantisko dzirksti!  Labprāt dāvināsim dārgas un prestižas dāvanas, bet, iespējams, tie būsim mēs, kurus kāds pārsteigs ar dāvanu. Iespējamas negaidītas tikšanās un ideju pilna galva par brīvā laika pavadīšanu. Labprāt pieņemsim visu jauno un trakulīgo. Tomēr nevajadzētu kļūt pārāk pārgalvīgiem, arī transports jāvada ar tam pienākošos piesardzību. Savā aizrautībā nevajadzētu arī aizmirst par iejūtību, jo tās trūkums dažam labam var sagādāt asaras.

Ēdienkartē vēlēsimies redzēt visu to labāko. Būsim dāsni un mīloši un tie, kuru gatavo paši, varēs savas romantiskās jūtas un mīlestību izrādīt, pagatavojot un cienājot citus ar to, kas vislabāk garšo.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!