Ceturtdiena, 28.jūlijs

Arī šodien Mēness atradīsies Vērša zīmē, tomēr dienas emocionālais fons vairs nebūs tik harmonisks kā vakar. Lai gan Vērša enerģijas ir rāmas un nosvērtas, tomēr šodien vairāk jutīsim stūrgalvību un nepiekāpību sarunās, nevēlēšanos darīt ko tādu, ja vien tas nav ļoti izdevīgi pašam sev, būsim grūti iekustināmi un labāk nevienu nekaitināt. Bet, iespējams, tie būsim mēs, kuri visu dienu cietīsies, bet vakarā izgāzīs savas uzkrātās neapmierinātības lavīnu uz sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Varam viegli ievainot kādu ar savu rīcību un izturēšanos. Lai vai kā, rīta cēliens būs labvēlīgāk un tas arī jāizmanto, lai pamanītu jaunas iespējas, attīstības virzienus, iespējama laba sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem, kā ar\i saņemt labu padomu.

Ēdienkartē joprojām dosim priekšroku lauku virtuvei. Būsim gatavi arī paši stāties pie plīts un ieguldīt savu laiku, lai pēc tam visu lēnām un ar baudu notiesātu 🙂

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!