Trešdiena, 8.jūnijs

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Vēža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 9:48 Mēness pāriet cildenajā Lauvas zīmē, ļaujot mums spodrināt savu paštēlu. Mums būs iespējas parādīt sevi no tās labākās puses, ļoti gaidīsim novērtējumu un atzinību no emocionāli tuviem cilvēkiem. Laba diena, lai iegūtu priekšniecības labvēlību, risinātu kādus celtniecības jautājumus vai kārtotu darījumus valsts iestādē. Ideāls laiks, lai piezvanītu vecvecākiem un aprunātos. Vakarpusē dažas lietas var kavēties un neiet tik ātri kā gribētos, tomēr tas nespēs sabojāt mūsu labo noskaņojumu. Prieku un līksmību sniegs jaunā paaudze.

Ēdienkartē neuzdrīkstēsimies riskēt ar ko jaunu, bet, ja mums ir kāda firmas recepte, kas vienmēr izdotas, tad šī ir īstā diena, kad to celt galdā. Būsim romantiski noskaņoti un attiecības, kas aizsākušās šodien, spēs izturēt laika pārbaudi. Varam aicināt savu pusīti uz restorānu vai citu romantisku kopā būšanas vietu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!