Trešdiena, 29.jūnijs

Dienas pirmajā daļā Mēness vēl atradīsies Auna zīmē, radot aktīvu, impulsīvu un pavisam neparedzamu noskaņojumu. Ja ne kā citādi, tad varam izlīdzēties ar humoru, jo labi spēsim uzķert pareizo domu un atrast pareizos vārdus, lai spētu saprasties un komunicēt savā starpā.

No pulksten 13:04 Mēness pāriet stabilajā un komfortu mīlošajā Vērša zīmē. Laiks palutināt gan sevi, gan citus, apvienojoties kopīgajā dzīves baudīšanā. Labs laiks prezentācijām un uzstāšanās publikas priekšā, varam būt dāsni un augstsirdīgi, protams, neaizmirstot par sevi.

No rīta steigā svarīgāks par visu būs maltītes pagatavošanas ātrums, nebūs pacietības gatavot pašam, drīzāk izvēlēsimies kādu kafejnīcu. Pēc pulksten 13:04 pret ēdienu attieksimies kā pret baudu, izgaršojot katru kumosiņu. Parādīsies vēlme pagatavot ko pašiem un estētiski to visu vēl noformēt.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!