Trešdiena, 22.jūnijs

Arī šodien dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Mežāža zīmē, tikai īsi pirms pusnakts dodoties pie Ūdensvīra. Lai gan savas emocijas neizrādīsim un centīsimies paturēt pie sevis, tomēr tā vien šķitīs, ka mūsu pacietība un izturība tiek pamatīgi pārbaudīta. Neparedzēti apstākļi, notikumi, kas izjauc plānus, liek strauji pielāgoties var pabojāt jau tā konservatīvo noskaņojumu. Var būt sajūta, ka nekas no tā, kas bijis vairs neder un tagad jātaisa revolūcija. Mieru, tikai mieru! Zinot šo, elpojam dziļi, skaitām līdz 10 un visu enerģiju izliekam darbos. Tas palīdzēs 🙂

Ēdienkartē veiksies tiem, kuriem izstrādāts savs režīms un plāns. Pieturēsimies pie tradīcijām un to, pie kā esam pieraduši. Varam uzsākt attīrīšanās kūres vai atslodzes diētu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!