Trešdiena, 15.jūnijs

Ja ir kādas lietas, kas šodien ir jāpadara, tad to vislabāk paveikt līdz pulksten 10:00, jo pēc tam būs tukšais laiks līdz 16:18. Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Svaru zīmē un šis ir lielisks laiks attiecību stiprināšanai.  Būs vēlēšanās visu darīt mīļi, jauki un harmoniski, tā, lai visiem ir ērti un labi.

No pulksten 16:18 Mēness pāriet kaislīgajā Skorpiona zīmē, sabiezinot krāsas un visu padarot dziļi personisku. Kļūsim vērīgāki un lielu uzmanību pievērsīsim niansēm un detaļām. Pratīsim lasīt starp rindiņām, tādēļ laiks piemērots darbiem, kas prasa iedziļināšanos vai izmeklēšanu.

Ēdienkartē no rīta svarīgs ir viegls, sabalansēts uzturs, bet pēcpusdienā vēlēsimies kaut ko ar spēcīgu, izteiktu garšu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!