Trešdiena, 1.jūnijs

Arī šodien Mēness virzīsies cauri Auna zīmei, mudinot mūs uz impulsīvu un neapdomīgu rīcību. Joprojām visu vajag ātri un tūlīt, tomēr šodienas emocionālais fons ir diezgan saspringts, tādēļ jāuzmanās pieņemt lēmumus emociju iespaidā. Tie var izrādīties pārsteidzīgi. Nav labākais brīdis jaunas tehnikas iegādei, jāievēro visi drošības noteikumi, lietojot elektroierīces. Var gadīties, ka mūsu progresīvās idejas ne visiem būs saprotamas, un arī paši nez vai spēsim sadzirdēt citus. Dažiem būs tīri revolucionārs noskaņojums, jo gribēsies mainīt visu un uzreiz.

Ēdienkartē joprojām topā ir viss ceptais un ātri pagatavojamais. Vistiešākajā nozīmē spēkā ir teiciens “nestreb karstu!”, jo nebūs jau tās pacietības gaidīt, kamēr ēdiens mazliet padziest.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!