Svētdiena, 12.jūnijs

Mēness joprojām Jaunavas zīmē. Pulksten 11:09 – sākas 2.Mēness ceturksnis, tādēļ atslodzes laiks (tiem, kas ievēro atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra) ir no pulksten 5:09-17:09. Varam izjust palielinātu apetīti šajā laikā, kā arī nelielu nervozitāti. Lai vai kā, dienas otrajā pusē jau jutīsimies labāk, gribēsies izkustēties kaut kur ārā no mājas, tikties ar draugiem un pačalot. Daži, iespējams, metīsies pie mājas tīrīšanas un kārtošanas, starp citu, tas varētu izdoties ātri un operatīvi. Savu daļu papildus uzmanības var prasīt mūsu četrkājainie draugi. Varam ieplānot kādu veselības uzlabošanas kūri vai profilaktiskos pasākumus.

Ēdienkartē svarīgs būs sabalansēts uzturs un noteikts režīms. Lai gan būsim taupīgi, tomēr ne uz produktu kvalitātes rēķina. Jūtīgā vieta kuņģis un zarnu trakts, tādēļ miltu ēdienus pēc iespējas izslēgsim no šodienas arsenāla.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!