Sestdiena, 4.jūnijs

Pavisam Vecs Mēness Dvīņu zīmē pamazām gatavojas jauna cikla uzsākšanai rītdien, plkst. 5:59. Dienas emocionālais fons tāds saspringts, tomēr tas viss vairāk atkarīgs no mums pašiem, cik daudz ļausimies apkārt esošajām negācijām un cik – personiskajai interesei un izzināšanai. Varam parunāt par kaut ko skaistu un jauku, uzzināt ko jaunu vai arī nenovīdīgi skatīties uz citiem un aprunāt viņus par….  nu par jebko 🙂 Lai vai kā, jaunus darbus šodien labāk neuzsākt, bet gan apkopot iepriekšējā Mēness ciklā paveikto (kopš 6.maija), lai izanalizētu notikumus un izdarītu secinājumus. Rīt jau no paša rīta varēsim plānot un rakstīt vēlmju sarakstu jaunajam Mēness ciklam.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko vieglu un gaisīgu. Daži ēdīs pa drusciņai, bet visu dienu. Galvenā barība šodien – jaunas ziņas un interesanti notikumi.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!