Sestdiena, 25.jūnijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Zivju zīmei, rosinot mūs ļauties sapņiem, bet arī ilūzijām. Kļūsim emocionāli jūtīgāki, intuitīvi sajutīsim apkārtējo noskaņojumu. Būsim atsaucīgi citu ciešanām un pārdzīvojumiem, bet arī paši kļūsim emocionāli ievainojami. Dažiem var rasties sajūta, ka laime ir tur, kur mūsu nav un šodienas klupšanas akmens ir pārāk optimistisks un nepraktisks skats nākotnē. Tomēr diena labi derēs prezentācijām un saviesīgiem pasākumiem, lieliskas iespējas parādīt sevi no labākās puses. Mīlestība, draudzība, jūtas un sajūtas, ilgas un cerības, lūk, kas šodien nodarbinās mūsu prātus. Pastāv arī tendence uz pārāk lielu atslābināšanos un vēlmi aizmirsties, tādēļ alkohola lietošanai diena ir pavisam nepiemērota. Dažam labam pēcāk tas radīs kauna sajūtu un vēlmi norobežoties no citiem.

Ēdienkartē lielāku priekšroku dosim saldām garšām, bet iespējams, paši nezināsim, ko īsti gribam. Īpašu vērību būtu jāpievērš produktu derīguma termiņiem un ekoloģiskajai izcelsmei. Varam būt jūtīgi uz konservantiem. Arī zāles jālieto tikai ārsta izrakstītajās devās.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!