Sestdiena, 18.jūnijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Strēlnieka zīmei, mudinot mūs uz visu raudzīties optimistiskām acīm. Tomēr šodien tas optimisms tāds maldinošs, ar neskaidrām cerībām, lielām prasībām un nespēju pateikt kaut ko konkrētu. Dienas emocionālais fons pretēji Strēlnieka optimismam vairāk vedina uz depresīvu noskaņojumu, kurā nekas nav tā kā iecerēts, nekas nenotiek pēc plāna. Daudzas lietas var kavēties, tādēļ izraisot mūsos papildus dusmu viļņus. Laikam jau šo dienu vislabāk pavadīt mājās mierīgās pārdomās, jo no citiem viennozīmīgi gaidīsim vairāk, nekā tie mums spēj dot.

Ēdienkartē saistīs citu tautu virtuve, vairāk tālu zemju, nekā Eiropas. Labprāt pievienosim maltītei kādu interesantu garšvielu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!