Sestdiena, 11.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē. Dienas noskaņojums šodien nelabvēlīgs. Rīta pusē varam izjust zināmu nomāktību, lietas var kavēties. Šīs sajūtas varētu raksturot kā īgņošanās ar tieksmi uzprasīties uz kašķi. Acīs kritīs visādi sīkumi, par neizdarībām vainosim citus. Daži var norobežoties un piesaistīt sev uzmanību ar spītīgu klusēšanu, kamēr citi no mušas uzpūtīs ziloni. Lai vai kā, uz vakarpusi labāk nekļūs, tādēļ ar savu noskaņojumu būs jātiek galā pašiem. Un kas gan palīdz labāk, kā cītīgs darbs? Izdarīsim ko tādu, kas sniedz mums gandarījumu. Ja nekas cits nenāk prātā, tad vismaz vienu atvilktni vai plauktiņu skapī jau sakārtot var.

Ēdienkartē svarīgs ir sabalansēts uzturs. Varam uzsākt kādu attīrīšanās kūri vai jaunu diētu. Alkoholam galēji nelabvēlīga diena, jo zūd sapratne par to cik varam vai nevaram atļauties. Jāpievērš uzmanība produktu derīguma termiņam un tie jāpērk tikai no zināma izplatītāja. Rīt no pulksten 5:09 rītā  sākas atslodzes laiks.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!