Pirmdiena, 6.jūnijs

No pulksten 6:42 Mēness pāriet mainīgajā Vēža zīmē, pievēršot mūsu uzmanību mājas un ģimenes lietām. Priekšplānā izvirzās mūsu sajūtas, kļūstam emocionāli atsaucīgāki citu vajadzībām un noskaņojumam, vēlēsimies par kādu parūpēties un pasaudzēt. Dienas emocionālais fons kopumā harmonisks, labi strādās intuīcija un spēsim labi pielāgoties apstākļiem. Varam dot un lūgt padomu, sniegt un saņemt atbalstu. Ja turēsim acis vaļā, pie mums var atnākt iespējas, kuras būs iespējams izmantot ilgtermiņā.

Ēdienkartē izvēlēsimies pārbaudītas vērtības, pie kurām esam pieraduši. Eksperimentiem būs piemērotas citas dienas, jo vājā vieta šodien ir kuņģis. Tomēr diena tā vien prasās, lai mēs paši stātos pie plīts un pagatavotu kaut ko pēc savas iemīļotās receptes. Labprāt cienāsim arī citus, tādā veidā izrādot savas rūpes un mīlestību.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!