Pirmdiena, 27.jūnijs

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Zivju zīmē un mums var būt sajūta, ka mūsu atsaucību un rūpes neviens nenovērtē.

No pulksten 10:08 Mēness pāriet spridzeklīgajā Auna zīmē, sapurinot mūs un liekot kustēties. Vēlēsimies redzēt ātrus rezultātus, tūlītēju risinājumu. Mēness labais aspekts ar kārtības ieviesēju Saturnu ļaus rīkoties pārdomāti un virzīs mūsu enerģiju pareizā un sakārtotā gultnē. Lieliska diena ilgtermiņa rezultātiem, lietu kārtošanai valsts iestādēs, sadarbībai ar celtniekiem. Enerģijas pietiks visam, lai gan šādas tādas lietas var kavēties un mūs nepametīs sajūta, ka nesaņemam pietiekamu novērtējumu.

21:17 Mēness uzsāk savu pēdējo ceturksni, tādēļ varam izjust palielinātu apetīti. Attiecīgi no pulksten 15:17 līdz 03:17 naktī ir atslodzes laiks tiem, kuri ievēro tos pēc Mēness kalendāra.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!