Pirmdiena, 20.jūnijs

Mēness Strēlnieka zīmē ar precīzu Pilnmēness laiku pulksten 14:01. Viena mūsu daļa prasa skaidru formulējumu par lietām, kas ap mums notiek, kamēr otra jūt, kas svarīgāka par visu ir ticība, cerība, mīlestība. Būs jāatrod vidusceļš starp redzējumu un tā konkretizēšanu. Vienlaikus būsim atsaucīgi jaunām idejām un ar tādu revolucionāru noskaņojumu.

No pulksten 14:55 Mēness pāriet konservatīvajā Mežāža zīmē, samazinot emocionalitāti. Domāsim vairāk par praktisko un taustāmo, nekā filozofisko. Priekšplānā izvirzās karjeras un profesionālās attīstības jautājumi. Varam risināt lietas valsts iestādēs, kā arī jautāt padomu vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Ēdienkartē rīta pusē gribēsim pamēģināt ko jaunu, neparastu. Pēc pulksten 14:55 varam pieņemt lēmumu uzsākt jaunu diētu, būsim askētiski. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!