Pirmdiena, 13.jūnijs

Šodien Mēness Svaru zīmē rosinās mūs uz līdzsvara un harmonijas meklējumiem. Varam slēgt vienošanās, kas balstītas uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem, varam pirkt un pārdot, saskaņot un salīgt mieru. Dažas lietas var kavēties vai nenotikt tik ātri kā vēlamies, bet kopumā diena būs laba. Aktualizēsies jautājumi, kas saistīti ar remontiem un celtniecību, varam risināt jautājumus valsts iestādēs vai ar priekšniecību. Sapratīsimies ar vecāka gadagājuma cilvēkiem un lieliska diena, lai apciemotu vecvecākus.

Ēdienkartē svarīgāks par visu būs ārējais izskats, skaists noformējums, gaumīgi galda piederumi. Svari kā attiecību zīme mudinās mūs pusdienot kopā ar draugiem un otrām pusītēm.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!