Piektdiena, 3.jūnijs

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Vērša zīmei, pievēršot mūsu uzmanību dzīves praktiskajām baudām. Katram no mums tas nozīmē kaut ko citu: garšīgi paēst vai iegādāties kādu greznumlietu, apmeklēt masāžu vai skaistumkopšanas salonu, atrasties pie dabas vai klausīties sev tīkamu mūziku. Šodien labi spēsim izteikties un noformulēt savas emocijas vārdos, izlikt savas domas uz papīra, kā arī uztvert citu sacīto. Tomēr saasināti reaģēsim uz rupjām un agresīvām izpausmēm, varam neviļus tikt ierauti konfliktā.

Ēdienkartē joprojām patiks labi paēst un būs pacietības gatavot. Arī paši neizlēmīgākie var spert pirmos soļus pavārmākslā, jo dienas emocionālais fons tam ir labvēlīgs.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!