Piektdiena, 24.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, rosinot uz tikšanos ar draugiem un līdzīgi domājošajiem. Laba diena dažādiem kolektīviem pasākumiem, tikai jāievēro drošības noteikumi un nedrīkst kļūt pārgalvīgiem. Būsim progresīvi domājoši ar skatu nākotnē, labi uztversim visu jauno un interesanto kā arī spēsim redzēt tā praktisko pielietojumu. Ātri un trāpīgi varēsim noformulēt savas domas, tādēļ, ja iekavējušies kādi rakstu darbi, tad šodien tiem ir īstais laiks.

Ēdienkartē pilnīgs haoss. Varam eksperimentēt vai vienkārši ņemt to, kas pa rokai. Citi, savukārt, ļoti zinātniski  pieies produktu sastāvam, pētot kalorijas, E-vielas, vitamīnu daudzumu utt.

Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!