Piektdiena, 10.jūnijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Lauvas zīmē. Nu ko – laiks sapucēties, izcelties, svinēt. Daudziem 9.klases skolniekiem šodien ir izlaidums. Novēlēsim viņiem skaistu pasākumu ar grezniem tērpiem un lieliskiem priekšnesumiem! Lai gan noskaņojums ir azartisks un līksmības pilns, tomēr jāuzmanās no liekas pārgalvības, un tāpat kā vakar jāpiedomā pie vārdiem, lai kādu neaizvainotu. Uzmanīgi rīkosimies ar dokumentiem, sekosim kur tos liekam un ko tajos rakstām.

No pulksten 16:46 Mēness pāriet Jaunavas zīmē. Domas vairāk par praktiskajām lietām. Uzmanības centrā nonāk dažādas nianses, sīkumi, kas atvieglo dzīvi. Varam piedomāt pie veselīga uztura vai vismaz sabalansētas ēdienkartes. Daži apdomās jaunas diētas uzsākšanu vai attīrīšanās kūri. Ja tā nolemjam, tad jāatceras, ka Mēness ir augošs un rezultāti nebūs tik ātri pamanāmi, toties lieki apēstais gan nekur nepaslēpsies. Lai vai kā – šī ir lieliska diena. Izbaudīsim Piektdienu!

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!