Otrdiena, 7.jūnijs

Arī šodien Mēness atradīsies Vēža zīmē, tomēr šodienas emocionālais fons būs diezgan svārstīgs. Īpaši no rīta tā vien šķitīs, ka visi vēlas izsist mūs no līdzsvara un pārbauda mūsu pacietību. Bet, iespējams, paši būsim niķīgi kā mazi bērni? Var rasties situācijas, kurās nepieciešams ātri reaģēt un pieņemt pareizo lēmumu. Uzmanīgi jārīkojas ar elektrību un elektroierīcēm. Nelietot, ja bojātas! Satiksmes noteikumi jāievēro kā autovadītājiem tā gājējiem. Uz vakarpusi noskaņojums sāks uzlaboties, labs laiks, lai izliktu savas domas uz papīra, kā arī dotos nelielā vakara skrējienā.

Ēdienkartē atcerēsimies vecās labās receptes, kuras esam iemīļojuši. Labprāt gatavosim paši un cienāsim arī citus. Atcerēsimies labas tradīcijas un labprāt ieturēsim maltīti ģimenes lokā.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!