Otrdiena, 28.jūnijs

Arī šodien Mēness būs Auna zīmē, mudinot mūs uz ātru rīcību.  Šodien būsim vēl asāki un nepacietīgāki kā vakar. Visu vajadzēs tūlīt un tagad. Ja nedabūsim to, ko vēlamies, būsim gatavi taisīt revolūciju uz līdzenas vietas. Nekas nav tā kā vajag un būsim gatavi provocēt visus pēc kārtas. Arī pirkumiem diena nav labvēlīga, jo viss šķitīs pārāk dārgs vai arī pēcāk izrādīsies nevajadzīgs un nederīgs. Bet, varbūt, jutīsim, ka nevis mēs, bet gan tie citi cenšas izsist mūs no sliedēm?  Lai vai kā, veiksies tiem, kas visu iepriekš būs saplānojuši, tādēļ pirms uzsākt ko nopietnu, sarakstiet plānu uz papīra!

Ēdienkartē derēs viss, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams. Priekšroku dosim ceptai, asai un piparotai pārtikai. Tomēr jābrīdina, ka kuņģis kādā brīdī var sākt protestēt no šādas nesaudzīgas attieksmes.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!