Otrdiena, 21.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, liekot mums vairāk koncentrēties uz praktiskajām lietām. Centīsimies atmest emocijas, risināt visu lietišķi un daudziem tas arī izdosies. Tomēr neiztikt arī bez dziļi personiskajām, privātajām un slēptajām lietām. Būsim spiesti iedziļināties tur, kur citkārt to nedarītu. Uz vakarpusi tam var pievienoties neliela nervozuma deva. Nevēlēsimies pieņemt neko jaunu, tas mūs vienkārši tracinās, bet iespējams, tieši mūsu idejas tracinās citus, kā arī konservatīvisms, ar ko mums jāsastopas. Risinājums kā nolaist tvaiku – neliels vakara krosiņš 🙂

Ēdienkartē būsim diezgan askētiski, ēdīsim to, ko ieplānojuši vai to, kas ir pareizi. Uz veikalu labāk doties ar jau iepriekš sagatavotu produktu sarakstu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!