Otrdiena, 14.jūnijs

Arī šodien Mēness Svaru zīmē rosinās mūs uz līdzsvara un harmonijas meklējumiem. Tomēr šodiena būs saspringtāka, nekā vakar. Tā vien šķiet, ka visi cenšas mūs uz kaut ko izprovocēt, nevēlēsimies pieņemt neko jaunu, jo īpaši kādas pārmaiņas. Var neveikties ar elektrotehniku un vispār ar elektriskajām ierīcēm jāapietas uzmanīgi. Tomēr diena laba harmonisku un saticīgu attiecību veidošanai, kā arī sevis demonstrēšanai uz skatuves, prezentācijās vai kādos izklaides pasākumos. Jāizvairās no vietām, kurās pulcējas liels cilvēku daudzums vienlaicīgi.

Ēdienkartē gaidīsim skaistu noformējumu. Svarīgs būs sabalansēts uzturs. Vislabāk ēdienreizes izmantot romantisko attiecību stiprināšanai.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!